Hea pakkumine
[ Grandway Algne ] FHA-2S02 digitaalse varlable optiline attenuator,0~60dB,1310nm/1550nm Vaata suuremalt

€539.70

[ Grandway Algne ] FHA-2S02 digitaalse varlable optiline attenuator,0~60dB,1310nm/1550nm

Lisa arvustus

start

lõpp

Kirjeldus:

FHA2 Seeria Optiline Muutuja Attenuator on kompaktne ja kaasaskantav vahend, kasutatakse laialdaselt kiudaineid link sertifitseerimis-ja korralised hooldustööd, samuti lab keskkond.

Omadused:

1.Madal sisestamise kahju, lai sumbuvus valik

2.Kaks sumbuvus samme saadaval:1dB, 0.05 dB

3.Viide funktsioon

4.Presetting väärtused salvestada sagedamini kasutatavad väärtused

Rakendus:

1.Hooldus telekommunikatsiooni süsteem

2.Hooldus CATV Süsteemi

3.Fiber optic ülekandesüsteemi & Test lab

Kirjeldus: Mudel FHA2S01 FHA2S02 Sumbuvus Vahemikus 0~80dB 0~60dB Kiu Tüüp SMF 9/125um Kalibreeritud väärtus jääb Lainepikkuste 1310nm/1550nm Lineaarsus kuni 0.3 dB Täpsus [email protected]~30dB

[email protected]~60dB

[email protected]~80dB [email protected]~20dB

[email protected]~50dB

[email protected]~60dB sisendsumbuvus Return Loss >50dB (PC) Max sisendvõimsus +24dBm Toide 2*AA 1.2 V, Ni-MH akude Pesa, Vahetatavad FC/PC SC/ARVUTI ühendused.

(FC/APC, SC/APC on saadaval nõudmisel) töötemperatuur -10°C kuni +50 säilitustemperatuur -20°C kuni +60 Suhteline Niiskus on 0%~95% (mittekondenseeruv) Mõõde 160mmL*76mmW*45mmH Net Kaal 360g (patarei komplektis) Standard-Tarvikud: 2*FC/PC adapterid, 2*KS/TK adapterid, 2*akud, AC/DC adapter, 3*keraamilised varrukad, kandekott, kasutusjuhend, katse aruanne

Märksõnad: optiline attenuator, Odavad optilised attenuator, [ Grandway Algne ] FHA 2S02 digitaalse varlable optiline attenuator, 0~60dB, 1310nm/1550nm
Pakendi Suurus 25cm x 10cm x 15cm (9.84in x 3.94in x 5.91in)
Pakendi Kaal 0.5kg (1.10lb.)
Üksuse Tüüp töö
Brändi Nimi Grandway
Mudeli Number FHA-2S02

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted